LevramGroup

ПРО НАС

Levram Group – це команда висококваліфікованих майстрів, які виконують повний комплекс робіт з ремонту житлових та комерційних приміщень!

Команда досвідчених майстрів виконає ремонтні роботи будь-якої складності – «під ключ».Якщо вам потрібно оновити офіс або ж зробити ремонт в новобудові – ви звернулись за адресою! Наші майстри використовують сучасні технології та матеріали, щоб втілити в життя креативні дизайнерські проекти. Ми оновимо спальню чи дитячу та проведемо капітальний ремонт у квартирі, будинку чи офісі. Малярі вміють працювати з різноманітними видами декоративної штукатурки, шпалерами та популярними видами матеріалів для облицювання: панелі, вагонка тощо. Ми підберемо найкращі матеріали, які відрізняються високою якістю та довговічністю, проведемо демонтажні та підготовчі роботи. 
За увесь час надання послуг ми виконали понад 300 об’єктів з креативним та класичним дизайном! Ми розуміємось у всіх нюансах ремонтних робіт, тому завжди підкажемо, як краще, і допоможемо зробити розумний вибір. Ось чому обираючи Levram Group ви можете не хвилюватись за якість та швидкість виконання робіт – ми завжди слідуємо графіку та здаємо об’єкт у вказаний термін!
Наші майстри мають відповідну освіту та отримували досвід роботи у великих українських і закордонних компаніях. Ми періодично відвідуємо семінари та майстер-класи, щоб удосконалювати наші вміння за допомогою  провідних компаній та організацій в галузі будівництва та ремонту  «Ліга майстрів», «Ceresit», «San Marco», «Semin» та інших.
Кожен проект оформляється документально, а по завершенню ремонту замовник отримує фотозвіт, де вказано розміщення усіх електричних та сантехнічних комунікацій. + подальше обслуговування
Levram Group завжди чітко дотримується вимог законодавства та виконує всі взяті на себе зобов’язання, про що говорить довіра та відмінна репутація серед партнерів і клієнтів. Відповідальність, якісне виконання робіт та лояльне ставлення до партнерів і клієнтів – головні критерії нашої роботи, які дозволяють нам ставати кращими!